Giriş

En iyi 5 Kilo Aldırıcı (Gainer)

en-iyi-5-kilo-aldirici-gainer-online
Adelelerde hacim kazanmak için günlük tüketiminiz olan kaloriden daha fazla kaloriyi vücudumuza almamız gerekir. Gainer olarak adlandırılan bu kilo aldırıcı ürünler oldukça yüksek kalori içeriğine sahip besin takviyeleridir. Vücudumuzun yeni adele oluşmasını başlatması için yüksek enerjiye ihtiyacı vardır. Yüksek enerjiye sahip olan vücudumuz protein desteğini de sağladığı anda adeleler toparlayıcı etkiyle birlikte büyümeye başlayacaktır. Metabolizması hızlı çalışan insanlar kilo alması çok zordur, her bir hücrenin harcayacağı enerji normallerin çok üstündedir. Bu tip kişilerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi alması oldukça zordur. İhtiyaç duyulan bu kalorileri gainer kullanarak karşılamak mümkündür. Kilo aldırıcılar karbonhidrata ek olarak proteinde ihtiva etmektedir, yani vücudumuzun büyüme başlatması için ihtiyaç duyacağı her şeye sahiptir.
Hardline Progainer Hardline Nutrition kalitesi kanıtlanmış olaran bir Türk firmasıdır. Türk firması olması sebebiyle fiyatları diğer tüm markalara göre ekonomiktir. Ürünlerin hammaddesini Avrupa başta olmak üzere uzak doğu gibi yerlerden temin etmekte olan Hardline, üretimi ülkemizde gerçekleştirmekte. Çikolata, çilek ve muz aromlaları mevcuttur ve hepside lezzet konusunda hardline-progainer-5000-gram-satin-al-onlinegerçekten sevilmektedir. Her servisinde 780kalori ve 38g protein içeriğiyle oldukça yüksek değerler ihtiva etmektedir. İçerdiği 7000mgBCAA ile toparlayıcı etkisi maksimum dereceye çıkarılmıştır. Taurin aminoasiti eklentisiyle enerjik ve odaklı çalışmanızı sağlayacaktır. Her bir servisinde 1000mg Taurin ihtiva etmektedir.
Ürünün aroması lezzetli bulunmakta ve karışımı oldukça başarılıdır.
İçerik : 154g Karbonhidrat
780 Kalori
38 gr Protein
1,2gr Yağ
1000 mg
Taurin 2500 mg Kreatin Monohidrat
Satın Almak İçin Tıklayın : Hardline Progainer
Elite Labs Mass Muscle Gainer 4608 Gr
Karışımı, içeriği ve lezzeti olarak en üst düzey ürün demekte zorlanmayacağımız elite labs mass gainer artık Türkiye’de.  Yağ ve şeker oranı çok düşük olan, içerisinde yüksek miktarda BCAA ve Kreatin içeren,bunların yanı sıra yüksek miktarda protein içeren elite labs mass gainer kullanıcıları tarafından beğenileri üzerine toplamaktadır. Her bir servisinde 60 gr kompleks protein, 174 gr kompleks karbonhidrat,5000 gr BCAA, hacim için 5100 mg Kreatin Monohidrat içeriği, 27000mg değerinde saf Glisin amino asit içeriği, Günlük vitamin ve mineral ihtiyacını gidermeye yardımcı 18 Vitamin ve Mineral içeriği mevcuttur son olarak trans yağ içermez ve içerisine toparlanmaya yardımcı olması için glutamin eklenmiştir.
Satın Almak İçin Tıklayın : Elite Labs Gainer  
Dymatize Super Mass Gainer

Dymatize firmasının besin destek pazarındaki kalitesi yadsınamaz bir gerçek. ISO100’de oluşturduğu firmanın sabit müşteri kitlesi, super mass gainer ile birlikte artışa uğradı. Her bir servisinde 1280 kalori ihtiva etmektedir. Bu kadar yüksek bir kalori, zor kilo alanlar için çok büyük bir avantaj durumunda. 25gram protein ve 252gram katbonhidrat içeren bu ürün çok düşük oranda şeker içermektedir. Konsantre, kazein, izole veyumurta proteini gibi türleri içermektedir. Bu sayede uzun ve kısa süreli proteinler ile uzun zaman dilimleri boyunca kasları aminoasitçedymatize-super-mass-gainer-satin-albeslemektedir. Protein ve karbonhidrata ek olarak A,B,C,D,E V Bx vitaminlerini içermektedir. Kalsiyum ve fosfor ihtiyacınızıda karşılamaktadır. Birçok sporcunun bilincine varmadan eksiklik yaşadığı potasyum mineralinide içermektedir. Bu kadar yüksek kalorinin size hazım problemleri yaşatacağını düşünebilirsiniz. Fakat Dymatize yine kalitesini burada konuşturmuş ve Zytrix diye adlandırdığı sindirim kolaylaştıran formülle bu probleme çözüm bulabilmiştir. 1g Kreatin ve biraz da glutamin içermektedir. Bu kreatin takviyesi ihtiyaç duyacağınızın beşte biri kadar. Mümkün ise dışarıdan ekstra bir ürünle desteklenebilir. Ürünün aroması bakımından oldukça lezzetlidir.


İçerik:
1280 kalori
252gr Karbonhidrat
52 gr Protein
10 gr Yağ
A B C D E  vitaminleri
Kreatin ve Glutamin Potasyum,magnezyum ve fosfor
Satın Almak İçin Tıklayın : Dymatize Super Mass Gainer
Multipower Mass Gainer 3000 GR Alman kalitesini tamamiyle hissettiren Multipower markası Mass Gainer ürünüyle yine kendinden çokça söz ettirmekte. Sporcular için mükemmel sayılabilecek bir karışım olan 100gramda 82g multipower-mass-gainer-3000-gram-satin-alkarbonhidrat ve 38g protein ile ihtiyacını karşılamaya bire bir. Ayrıca kalsiyum ve sodyum desteği ile mineral ihtiyaçlarınızı da kısmen gidermekte. Zengin kompleks bir vitamin içeriğinide ihtiva etmekte. Türkiye pazarında çilek ve çikolata aromasıyla satışa sunulan Mass Gainer 3kg paketiyle size ulaşmakta. Servis başı 600 kalori ile oldukça iyi bir enerjiyi ihtiva etmekte.
Satın Almak İçin Tıklayın : Multipower Mass Gainer
  Olimp Gain Bolic 6000 Polonya menşeili olan Olimp Nutrition, 20 yılı aşkın besin destek pazarında bulunan kendini kanıtlamış bir firmadır. Pazardaki en kaliteli hammadde ve kaliteli işçiliğe sahip ürünlerden biri olimp-gainboilc-6000-gainer-satin-al-onlineolarak adlandırabiliriz. Gainbolic 6000 en çok sevilen özelliği çok düşük derecede yağ içermesidir. Buda kas kütlesi kazanıp hacim yaparken yağsız bir vücuda sahip olmanız demek. Her serviste ortalama 390kalori ve 80gram karbonhidrat sağlamaktadır.Olimp GainBolic içerdiği proteinlerin %19 kadarını BCAA oluşturmaktadır.
Satın Almak İçin Tıklayın : Olimp Gain Bolic 6000  
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Share on VKShare on Tumblr0Digg this

Etiketler:, , ,

Yorum Yaz

Doğrulama *