Giriş

En iyi 5 Protein Tozu

en-iyi-5-protein-tozu-online
Protein tozu almaya karar verdiğinizde en önemli soruyla karşılaşmaktasınız. ” Protein tozları içerisinden hangisi bana en uygun ? ” hangi protein tozu daha etkili hangisi daha ucuz kıyaslamalarıyla en iyi diyebileceğimiz 5 protein tozunu sıralayacağız. Yapılan açıklamalar size fikir verme amacıyla yapılamktadır ve terich etme durumunuzda karşılaşacağınız etkiyi birazda açıklama niteliğindedir.
  Nutrade Premium Protein 30gramlık her bir servisinde 23.1 gram proteini kullanıcısına sağlamaktadır. Nutrade Premium ürününde aroma olarak çikolataya yer vermekte. 2250 gram nutrade-premium-whey-protein-satin-al-onlineambalaja sahip olan Nutrade uzun kullanım ömrüyle kullancılar tarafından çokça sevilmekte. Üründe neredeyse hiç laktoz yoktur. Bu sayede şişkinlik ve hazım problemleri yaşanması ihtimali düşmektedir.Yüksek biyolojik değere sahip olmasından dolayı sindirim hızı diğer protein tozlarına göre oldukça hızlıdır.  CFM teknolojisiyle üretilen Nutrade Whey %65lik İzole Whey ve İzole Süt Proteini içeriğine sahiptir. Her servisinde 4900mg BCAA, 4500mg Glutamin içermekte. Aromasının lezzeti ve karışma oranıyla oldukça iyidir. Gerek üretildiği yer olan Almanyada gerekse tüm Dünyada oldukça talep edilen bir ürün olmayı başarmıştır.
Ürün Satın Almak İçin Tıklayın : Nutrade Premium Protein
  Multipower %100 Whey Protein Tozu
  Kalitesini bir çok ürünüyle kanıtlamış olan Alman Supplement üreticisi Multipower, Whey protein tozuyla da söz sahibi olabilmiştir. Ürünlerinin tamamı dünya pazarında çokça rehabet gören Multipower, Türkiyede de hakettiği değeri bulabilmiş ve sabit bir seven kitlesi oluşturabilmiştir. Her 30 gramlık servisinde 24g gibi yüksek bir değerde protein ihtiva etmekte üstelik bu değerleri 75 servis gibi oldukça uzun kullanım ömrüyle sunmakta. Aroma olarak Türkiye’de Çikolata ve Çilek ile boy göstermektedir. 2000 gram boyutımdadır. 67 servistir.Lezzeti göze alındığında çokça kendinden söz ettiren Multipower Whey kullanım ömrüyle de sporcuların tercih sebebi olmuştur. Kalite ve servis başına düşen düşük fiyatıyla Türkiye’de hakettiği değeri bulabilmiştir.
Ürün Satın Almak İçin Tıklayın : Multipower %100 Whey Protein
Hardline Whey 3Matrix 2300
  Hardline Nutrition kalitesini belgelerle ispatlamış ve sporculardan da her zaman olumlu dönüşler almayı başarmış bir Türk firmasıdır. İçerdiği 3 farklı protein türüyle 3 farklı emilim zamanına sahihardline-nutrition-whey3-matrix-2300-gram-satin-al-onlineptir. Çok hızlı, hızlı ve yavaş sindirilen proteinleri ihtiva etmektedir. Lezzeti, karışması ve yeni nesil içeriğiyle kullanıcılar tarafından aşırı talep edilen bir ürün haline gelmiştir. 44gramlık bir servisinde 35.3 gram protein içermekte. Düşük yağ, karbonhidrat içeren ürün üstelik sıfır şeker. Bu sayede çok sıkı olan diyet definasyon dönemlerinde bile kullanıma uygundur. 2300gram ve 908gramlık iki boyu satışa sunulmaktadır. 2300gram olan kutusundan 52 servis çıkmaktadır. İki aramoyla sizlere ulaşmaktadır bunlar; çikolata ve çilek aromaları. Konsantre, izole ve hidrolizeden oluşan bu protein sayesinde uzun zaman boyu kaslarınızı proteince beslyebilirsiniz. Sürekli beslenen kaslar katabolik (yıkım) reaksiyonları yaşaması çok düşük bir ihtimaldir.
Ürün Satın Almak İçin Tıklayın : Hardline Whey 3Matrix
Dymatize ISO 100 Dymatize firması ürettiği Elite Protein tozlarıyla kendinden çokça söz ettirmiş bir firmadır. Ayndymatize-iso-100-protein-satin-al-onlineı kalite standartını kaybetmeden ileriyi taşıdığı ISO 100 ürünü ile en iyi 5 protein tozu sıralamasında yerini korumaktadır. Her bir servisinde 25g protein içermekte ve bu içeriği  1gramdan az yağ ve karbonhidrat değerleriyle sağlayabilmektedir. Hidrolize protein olması sebebiyle kana olabilecek en hızlı şekilde karışmaktadır.  Dymatize ISO 100, %100 hidrolize bir proteindir. Her servisinde 5.5g BCAA içermektedir. BCAA’nın toparlayıcı etkisi ve kas kaybını minimize ettiği bilinmektedir. Kana hızlı karışabilmesi sayesinde hemen spor sonrası kullanıldığında çok hızlı bir şekilde etkisini kaslarda gösterecektir. Supplement pazarında yer alan protein tozlarının arasında en saf denebilecek tozların arasında yerini korumakta. Ürünü Satın Almak İçin Tıklayın : Dymatize Iso 100

Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein 1823 Gr

Amerika’nın en kaliteli birkaç ürünün birisidir. Henüz Türkiye’deki sporcu gıdaları kullanıcıları  tarafından yeterince bilinmesede; şuan Türkiye’nin en iyi protein tozudur diyebiliriz. Kompleks bir protein tozu olmasına karşın isolate teknolojisi ile üretilmiştir. Bu sebeple vücudunuzun 8 saat civarında proteinle beslenmensini sağlar. Özel enzimler eklendiği için sindirimi çok kolaydır. Dört farklı proteinden oluşmaktadır. Şeker ve yağ içermemektedir, servis başına da 4.8 gram gibi yüksek bcaa oranı içerir. Gluten ve laktoz ihtiva etmez. Son olarak ise kalorisi düşüktür.
  Satın Almak İçin Tıklayın : Elite Labs %100 Isoblend Isolate Protein
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Share on VKShare on Tumblr0Digg this

Etiketler:,

Yorum Yaz

Doğrulama *