Giriş

Diyetler Hakkındaki Gerçekler

diyetler
    Bazı zayıflama planları göbeğinizi eritebilir.Bazıları ise sadece cüzdanınızı inceltir.İşte son moda diyetler ve özellikleri;
  Kan Grubu Diyetleri; Bu beslenme planları kan grubunuzun  A, B, AB veya 0  olmaasına göre oluşturuluyor. Kanadalı uzmanlar hiç işe yaramadıklanı söylüyor. Elbette olumlu sonuçlar almıyor ama kan grubundan tamamen bağımsız olarak.
  Akdeniz Diyeti; Yapılan bir araştırmaya göre, kuruyemiş, balık, zeytinyağı, meyve ve sebze ağırlıklı bu diyeti 10 yıl boyunca uygulayanlar, daha az göbekleniyorlar.
  Yeni Nordic Diyeti; Üzümsü meyve, kök sebze, baharat, lahana, mantar, baklagil, patates, kuruyemiş, tam tahıl, et ve balık ağırlıklı bir beslenme programı. Danimarkalı uzmanların araştırmasına göre sonuç; 26 haftada 4.5 kg vermek!
  DASH Diyeti Açılımı ‘hipertansiyona karşı beslenme yöntemleri’ olan DASH diyeti,uzmanlara göre kan şekerini düşürüp. diyabeti olan insanların 8 haftada 5 kilo vermesini sağlıyor. Meyve, sebze, az yağlı süt ürünleri, balık, fasulye ve tam tahıllı gıdaları içeriyor.
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Share on VKShare on Tumblr0Digg this

Etiketler:, ,

Yorum Yaz

Doğrulama *