Giriş

En iyi 5 L-Carnitine (Karnitin)

en-iyi-5-l-carnitine
En iyi 5 L-Carnitine L-Karnitin’ler önceden tüketmiş olduğumuz besinlerden alınan yağları hücredeki enerji merkezi olan mitokondriye taşınmasında aktif olarak görev alan bir çeşit amino asittir. Diyet ve Definasyon döneminde yağ yakımını maksimum derecede tutmak isteyen kişilerin tercihi olmuştur. Yağ yakımı ve enerji artışında gözle görülür derece artış sağlaması sebebiyle en çok tercih edilen yağ yakıcı türlerinden biridir. En çok tercih edilen yağ yakıcı türü olması sebebiyle supplement sektöründe oldukça çok üretimi olan destek ürünüdür. Bizde sizlere bunlar arasından en iyi 5 ürünü değerlendirdik.
Power System L-Carnitine 3600mg

power-system-l-carnitine-3600mg-satin-alAlmanyada üretimi gerçekleşmekte olan Power System L-Carnitine pazarda oldukça çok tercih edilen bir üründür, bu tercihi gerek Alman kalitesine gerek aromasının lezzetine bağlayabiliriz. Her bir servisinde 3600mg L-Carnitine ihtiva eden Power System Karnitin, oldukça yüksek bir karnitin değerine sahiptir. Yüksek dozajı sayesinde Karnitin desteğini tamamiyle hissedebilirsiniz. Carnipure olarakta bilinen patentli içeriğini sıvı tüp halinde kolayca kullanıma hazır bir şekilde sunmaktadır ve 20 ampülden oluşmaktadır.


Satın Almak İçin Tıklayın : Power System L-Carnitine
Multipower L-Carnitine Liquid 1800mg

Multipower markası kendini bu sektörde kanıtlamış bir alman firmasıdır. Diğer ürünleri gibi Karnitin desteğinde de yine kalitesinin farkını yaşatabilmekte. Sadece yağ yakmak isteyen ve spora yeni başlayanlar için değil ileri seviye sporcularında tercih edebileceği yüksek karnitin içeriğine sahip bir üründür. Sıvı forma sahip olması hızlı ve etkili emilime sahip olmasını sağlamaktadır, üstelik kolay kullanım için 20 adet tüpten oluşmaktadır. Her bir servisinde 1800mg Karnitin ihtiva etmektedir üstelik bunu sadece 2 kalori gibi düşük bir ekstrayla başarabilmektedir. Aroması oldukça lezzetli olan Multipower Karnitin, Laktoz veya Aspartam içermemektedir.multipower-l-carnitine-satin-al-1800-mg

En çok tercih edilen Karnitinler arasına Multipower Karnitin kalitesi ve bir çok avantajıyla kolaylıkla girebilmektedir.

Satın Almak İçin Tıklayın : Multipower L-carnitine Liquid


Nutrade L-Carnitine Liquid 3500 mg 20 Ampul
  Nutrade sıvı forumda bir l carnitine olup 20 ampuldür. Her bir ampulunde 3500 mg gibi bir yüksek karnitin  içeriği vardır. Almanya’da üretildiği için ürün kullanıcılarına ekstra güven vermektedir.Güçlü bir içeriğe sahip olan nutrade l carnitine liquid 3500 mg kaliteli ve uygun fiyata l carnitine kullanmak isteyenlerin tercihi olmaya devam edecek gibi görünüyor.
  Satın Almak İçin Tıklayın : Nutrade L-Carnitine Liquid 3500 mg 20 Ampul
  Hardline L-Karnitin Sıvı 1000ml En iyi karnitinler sıralamasında bir Türk firmasıda bulunmakta. Hardline Nutrition kalitesini belgelerle ispatlamış olduğu L-Karnitin Sıvı ürünüyle sıralamada dördüncülüğü almakta. Sıralamada bulunan ürünlerin tamamı yurtdışı menşeili iken dördüncü sırada bir Türk firması bulunması oldukça gurur duyulacak bir durum. Fiyat ve kalite kıyaslandığında en çok verim alınabilecek ürünlerden biridir.hardline-nutrition-sivi-l-karnitin-satin-al Her bir servisinde 1000mg Karnitin ve 200mg Taurin içermektedir. Taurine eklentisi enerji içeceklerinin neredeyse tamamında kullanılan bir takviyedir. Metabolizma hızını arttırıp yağ yakım hızını maksimuma çıkardığı bilinmektedir. Tek dezavantajı sayılabilecek durum diğer tek kullanımlık ampul formlarına göre kullanımı zordur. Şişenin üzerinde servis baz alabileceğiniz ölçüler bulunan bir kapak ile kullanımı sağlanabilmekte. Bu sebeple şişeyide yanınızda taşımak durumundasınız ve yan yatırıldığında düşük bir ihtimalde olsa sızdırma yapması gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. İçerdiği karnitin ve diğer eklentilerle fiyat-performans kıyaslaması yapıldığında bu dezavantajların çokta önemli bir yer tutmadığı söylenebilir.
Satın Almak İçin Tıklayın : Hardline L-Karnitin Sıvı 1000ml
Olimp L-Carnitine 3000 mg Bir Polonya firması olan Olimp Nutrition, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünler sunabilmekte. Her bir servisinde 3000mg karnitin ihtiva eden tek kullanımlık ampulleriyle kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Karnitin eklentesinin yanında vitaminde içermektedir. B6 Vitamini sağlamasıyla da emilimi maksimum dereceye çıkarabilmektedir. Her kutusunda 20 ampul olimp-l-carnitine-3000mg-satin-alsağlamasıyla da oldukça uzun süre kullanılabilir. Fiyat ve kalitesi düşünüldüğünde listeye girmeye hak kazanan Olimp L-Carnitine kullanıcılarına diğer ürünlerindeki kaliteyi yaşatabilmektedir.
Satın Almak İçin Tıklayın : Olimp L-Carnitine
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Share on VKShare on Tumblr0Digg this

Etiketler:, ,

Yorum Yaz

Doğrulama *